اشتراک سالانه

با خرید اشتراک سالانه امکان دسترسی نامحدود به لینک دانلود 575,187 مقاله علمی فارسی از 2,295 نشریه و 389 کنفرانس برای شما فراهم خواهد شد. این تعداد به صورت پیوسته در حال افزایش است.

با خرید اشتراک سالانه به چه محتوایی دسترسی دارید؟

علم نت به عنوان تنها موتور جستجوی علمی موجود در کشور، امکان جستجو در اسناد علمی فارسی منتشر شده در سطح وب را فراهم می کند. از این رو امکان جستجوی رایگان در بیش از 4 میلیون سند علمی فارسی منتشر شده در سطح وب شامل کتاب، مقاله کنفرانس، مقاله نشریه و پایان نامه از طریق علم نت فراهم شده است. با خرید اشتراک سالانه امکان دسترسی نامحدود به لینک دانلود 575,187 مقاله علمی فارسی فراهم می شود. نکته 1: از طریق علم نت امکان دسترسی به فایل کامل پایان نامه ها امکان پذیر نمی باشد و این امر تنها از طریق مراجعه حضوری به کتابخانه دانشگاه مربوطه امکان پذیر است. نکته 2: برخی اسناد تنها در سایت هایی قرار دارند که برای دسترسی به آن ها باید هزینه پرداخت شود. برای دسترسی به این اسناد کاربر به سایت مقصد هدایت می شود تا فرایند خرید را در آن سایت ها طی کند. نکته 3: برخی اسناد علمی هیچ فایلی در سطح وب ندارند و صرفا اطلاعات کتابشناسی آن ها در سطح وب وجود دارد.

امکان لغو اشتراک

هدف اصلی علم نت کمک به جامعه علمی کشور در امر پژوهش با فراهم کردن امکان جستجوی دقیق، با کیفیت و یکپارچه در کلیه منابع علمی فارسی است و هزینه دریافت شده به منظور تامین هزینه های نگهداری و به روز رسانی سامانه صرف خواهد شد. از این رو علم نت با کمال افتخار متعهد می شود در صورت عدم رضایت پژوهشگر از خدمات علم نت در هر زمانی، نسبت به لغو اشتراک و بازگرداندن وجه به حساب وی اقدام نماید.

ورود به سامانه
از طریق لینک زیر وارد حساب کاربری خود شوید
در صورتی که حساب کاربری در علم نت ندارید از طریق فرم عضویت نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام کنید
logo-samandehi
telegram instagram درباره قوانین و مقررات تماس با ما حامیان ما اطلاع رسانی کنفرانس ها تبلیغات